ISS 2500

Temsilciliğini yapmakta olduğumuz ürün, sıvı olup, toprak analizi sonucu belirli oranlarda su ile karıştırıldıktan sonra toprak zemine püskürtülerek uygulanan bir malzemedir.

İyonik Toprak Stabilizatörü, topraktaki KİL (PI), KALSİT ve bunun gibi minerallerle etkileşim sağlayarak zeminde uzun ömürlü bir sertlik sağlar.

Yol yoğunlukları ve taşıma kapasitesinin yüksek performanslı olmasını, mevsimin yıl boyunca ne kadar yağışlı olursa olsun her türlü hava koşullarında ve ağır tonaj altında tutarlı bir performans sergileyerek yol yüzeyindeki malzeme kaybının en alt seviyede tutulmasını sağlar.

(ISS) uygulaması kolay olan iyonik bir stabilizatördür.Kaplanacak zemin önce standardına uygun olarak hazırlandıktan sonra 25cm kalınlığında , analizi yapılan toprak ile kaplanır.Kaplanmış olan toprak zemin üzerine, su  ile belirli  oranlarda karıştırılmış olan (ISS)püskürtülür, bu işlemi takiben zemin vibrasyonlu silindir ile ezilerek yol hazır hale gelir. Mevsim koşullarına göre, uygulama bittikten sonra, ( maximum iki saat ) yol trafiğe açılır.

(ISS) Toprak stabilizatörü kara yollarında, mahalle arası yollarda, uçak-helikopter pisti ve demiryolu alt yapılarında olmak üzere birçok alanda , Türkiye dışında ülkelerde kullanılmaktadır.

Maliyet olarak ülke ekonomisine büyük katkıda bulunacaktır.Bitümlü asfalt garanti süresinden daha uzun süre ( 5 yıl ) garanti verdiğimiz bu ürün fiyat olarak da asfalt maliyetinin yaklaşık olarak 1/10 oranında harcama gerektirir.

Saygılarımızla,

Sinan Şatır